Zaproś SkrzAsia do domu

Możesz zaprosić SkrzAsia do domu, albo oodarować Go komuś.
Aby to uczynić wystarczy złożyć zamówienie.
Zamówienia przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy , mesendżer, bądź email : asiulkad@tlen.pl, WhatsApp lub telefon /sms 731113317.
Szyjemy po ustaleniu wysokości, kolorów, dodatków, wycenie i wpłacie na konto bankowe lub przez PayPal podany w wiadomości/
Wystawiamy fakturę VAT lub paragon/
Czas realizacji ustalamy w wiadomości.
Zapraszamy serdecznie.
heart_white_big

Procedura zamówienia SkrzAsia

Inspiracja
Zajrzyj w zakładkę galeria albo na mój profil FB i obejrzyj wykonane już przeze mnie SkrzAsie
Detale
Podaj kolorystykę, wymiary SkrzAsia, tematykę, materiały, dodatki itd.
Wpłata
Wpłać ustaloną kwotę na konto (podane w zakładce kontakt)
Realizacja
Przystąpienie do realizacji, termin ustalony w wiadomości zazwyczaj 7 do 14 dni od wpłaty.
Uszyję Twojego SkrzAsia po ustaleniu: wysokości, kolorystyki, celu (dodatki).
Nie mam “od ręki” bo każdy SkrzAsiek to indywidualne zamówienie.

SkrzAsie nie nadają się do prania w pralce. Nie nadają się do zabawy dla małych dzieci. Są dekoracją niczym stroik z kwiatów. Nie nadają się do postawienia na dworze, gdyż warunki atmosferyczne oraz zwierzęta, np. ptaki je wyniszczają.

Decydując się na zakup tych osobliwości wyrażasz zgodę na niedociągnięcia (nie ma ideałów na świecie, tym bardziej, gdy nie tworzy ich krawcowa tylko mgr matematyki z dyplomem pracy z astrofizyki…) Jeśli masz jakiekolwiek pytania, a długo nie odpisuję zadzwoń do mnie 731 113 317 albo wyślij maila. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać do mnie wiadomość.

SkrzAsie powstają w pracowni w lesie w domku 3 min od rzeki Bug i mostu we Fronolowie. W pracowni nie mam zasięgu, a szyję prawie non stop. Aby zadzwonić lub odpisać muszę wyjść przed dom, aby wysłać lub odebrać zdjęcie muszę powędrowac na nasyp kolejowy. Miej tego świadomość. Zapraszam Cię serdecznie do naszego magicznego miejsca